Spot o HPV

This One Is About You

This One Is About You” to międzynarodowa kampania edukacyjna. Dwuminutowy film opowiada moją własną, prawdziwą historię – historię ignorowania bilbordów, postów, ulotek i programów telewizyjnych, które okazały się być nie o kimś innym, lecz o mnie.

Spot publikowany będzie kolejno w Czechach, Rumunii, Bułgarii, Grecji, Francji, Niemczech – przez różne firmy. W dalszej kolejności zagości w mediach północnej Afryki i być może Ameryki Północnej.

Cel spotu jest jeden: sprawić, by więcej osób poszło się przebadać i uniknęło raka szyjki macicy lub jak najwcześniej rozpoczęło leczenie, tym samym zwiększając jego skuteczność.

Koncept, scenariusz, montaż – Aga Szuścik
Ilustracje i animacje – Kasia Hejmo
Kamera – Łukasz Krawczyk
Światło – Klaudyna Schubert
Organizacja produkcji – Maciej Szuścik-Zięba
Organizacja produkcji – Magdalena Urbańska

Przed Tobą premiera spotu, który jest międzynarodową kampanią edukacyjną. Dwuminutowy film opowiada moją własną, prawdziwą historię – historię ignorowania bilbordów, postów, ulotek i programów telewizyjnych, które okazały się być nie o kimś innym, lecz o mnie. Spot publikowany będzie kolejno w Czechach, Rumunii, Bułgarii, Grecji, Francji, Niemczech – przez różne firmy. W dalszej kolejności zagości w mediach północnej Afryki i być może Ameryki Północnej. Cel spotu jest jeden: sprawić, by więcej osób poszło się przebadać i uniknęło raka szyjki macicy lub jak najwcześniej rozpoczęło leczenie, tym samym zwiększając jego skuteczność. Koncept i scenariusz spotu są moje. Kanwą są rzeczywiste wydarzenia, jakich doświadczyłam jako pacjentka z rakiem szyjki macicy oraz autorka projektu fotograficznego o swojej chorobie „To się nie zdarza”. Ilustracje i animacje zrobiła Kasia Hejmo Autorem ujęć jest Łukasz Krawczyk Za światło odpowiada Klaudyna Schubert // fotografka Organizacją produkcji i masą innych rzeczy zajął się Maciek Szuścik-Zięba Organizację produkcji na swoje barki wzięła też Magda Urbańska

Opublikowany przez Aga Szuścik - edukacja ginekologiczna Niedziela, 26 lutego 2023
Masz jakieś pytanie? Myślisz o wspólnym projekcie?